VERIFICAREA OPTIUNILOR CU CODURILE LICEELOR PE FISELE EDITATE DE CALCULATOR
5 Jul 2014 13:01
  • Duminca, 6.07.2014, ora 18.00, la sediul scolii, dirigintii claselor a VIII-a A, a VIII-a B, a VIII-a C invita parintii si elevii sa verifice pe fisa martor codurile liceelor in vederea admiterii in invatamantul   liceal 2014.
  • Persoanele care nu pot participa sunt rugate sa contacteze telefonic dirigintii pentru a stabili o alta intalnire in dimineata zilei de luni - 7.07.2014.
  • Parintii si elevii din clasa a VIII-a D care nu au completat optiunile in vederea admiterii in invatamantul liceal sunt invitati la scoala - luni, 7.07.2014 , ora 9.00.
  • Parintii si elevii din clasa a VIII-a D care au completat optiunile in ziua de sambata, 5.07.2014 sunt invitati la scoala - luni, 7.07.2014, ora 9.00 pentru a verifica pe fisa martor codurile liceelor

PROMOČšIA 2017