Prima pagina Contact
VERIFICAREA OPTIUNILOR CU CODURILE LICEELOR PE FISELE EDITATE DE CALCULATOR
5 Jul 2014 13:01
  • Duminca, 6.07.2014, ora 18.00, la sediul scolii, dirigintii claselor a VIII-a A, a VIII-a B, a VIII-a C invita parintii si elevii sa verifice pe fisa martor codurile liceelor in vederea admiterii in invatamantul   liceal 2014.
  • Persoanele care nu pot participa sunt rugate sa contacteze telefonic dirigintii pentru a stabili o alta intalnire in dimineata zilei de luni - 7.07.2014. 
  • Parintii si elevii din clasa a VIII-a D care nu au completat optiunile in vederea admiterii in invatamantul liceal sunt invitati la scoala - luni, 7.07.2014 , ora 9.00.
  • Parintii si elevii din clasa a VIII-a D care au completat optiunile in ziua de sambata, 5.07.2014 sunt invitati la scoala - luni, 7.07.2014, ora 9.00 pentru a verifica pe fisa martor codurile liceelor 
Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017