Prima pagina Contact
SCOALA NOASTRA IN SUFLETUL FOSTILOR ELEVI
1 Aug 2013 22:13

 Mesaj  

Sunt fosta eleva a Scolii Gen. 97, generatia 1981-1989.

Va multumesc din suflet ca ati incorporat istoricul scolii in pagina Web astfel am putut sa retraiesc momente ale copilariei...

M-am bucurat enorm si pentru galeria foto!  Minunate amintiri.

Va doresc mult succes in continuare, numai si numai bine !!!

Cu respect, Amalia F. B.

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017