PROGRAMUL ZILEI DE LUNI - 14.09.2020
11 Sep 2020 13:28

Pentru a fluidiza accesul elevilor in scoala, in ziua de 14 septembrie 2020, a fost stabilit un program diferit pentru fiecare nivel de clasă, după cum urmează:

• Clasele pregatitoare A, B, C, I - AICI

• Clasele pregatitoare D, E, F, G, H - AICI

• Clasele I, a II-a, a III-a - AICI

• Clasele a IV-a - AICI

• Clasele a V-a, a VI-a, a VII-a - AICI

• Clasele a VIII-a - AICI

Elevii vor purta masca de protectie si vor respecta distantarea fizica si toate regulile impuse de scoala.

Parintii vor aduce copiii pana la poarta de acces indicata in anunt, dupa care sunt rugati sa elibereze spatiul din dreptul portii, pentru a permite deplasarea copiilor in conditii de distantare.

De la poarta scolii copiii vor fi preluați de cadrele didactice ale școlii și coordonați către sălile lor de clasă.

MULT SUCCES IN NOUL AN SCOLAR !

PROMOȚIA 2017