Prima pagina Contact
PROGRAMUL DE PREGATIRE PENTRU EVALUAREA NATIONALA
29 May 2020 07:43

Programul de pregatire pentru examenul de evaluare nationala clasele a VIII-a perioada 2-12 iunie 2020 AICI.

Repartitia grupelor in salile de clasa este urmatoarea:

  • 8B-Grupa 1 - sala 105
  • 8C-grupa 1 - sala 202
  • 8C-grupa 2 - sala 204 
  • 8D-grupa 1 - sala 207
  • 8E-grupa 1 - sala 302
  • 8F-grupa 1 - sala 305
  • 8F-grupa 2 - sala 309
  • 8G-grupa 1 - sala P14
  • 8G-grupa 2 - sala 107

Accesul elevilor in incinta scolii se va face pe la poarta din str. Albinelor.

Se va urma traseul marcat in curtea scolii catre intrarea B2, unde elevii pot trece prin tunelul de dezinfectie, apoi isi vor dezinfecta mainile, sub supravegherea personalul din cabinetul medical al scolii. Elevii vor primi masti de protectie atat la venirea in scoala, cat si la plecare. La intrarea in scoala elevii vor fi preluati de profesorul cu care se va face pregatirea in ziua respectiva. 

 

PROGRAMUL DE PREGATIRE ON-LINE  AICI.

 

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017