Prima pagina Contact
Participarea Scolii in programe europene
11 Mar 2011 12:28

 Scoala noastra este partener in proiectul Comenius – PROGRAM  EUROPEAN  MULTILATERAL : “EPBC II – EUROPEAN  PICTURE  BOOK  COLLECTION II” program de învăţare pe tot parcursul vieţii. Este un proiect european multilateral în care Şcoala 97 este partener alături de instituţii Austria, Cipru, Estonia, Grecia, Marea Britanie şi este coordonat de Universitatea din Nicosia, Cipru. 

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOȚIA 2017