PALATUL PATRIARHAL - SF. NICOLAE IN MIJLOCUL COPIILOR
1 Dec 2011 13:16

Duminica, 4.12.2012 elevi ai scolii noastre vor reprezenta Sectorul 4 cu un moment artistic pe scena Palatului Patriarhal in cadrul celei de a treia editii a serbarii - Sfântul Nicolae in mijlocul copiilor, organizat de Arhiepiscopia Bucurestiului.

La spectacol va fi prezent si Preafericitul Parinte Patriarh Daniel Ciobotea.

Pregatirea elevilor participanti a fost realizata de dna. Maria Robu - prof. invatamant primar  si dna. Diana Stan - prof. religie.

Spectacolul va fi transmis in direct  pe postul TV Trinitas, incepând cu ora 16.00.

Director, Prof. Nicoleta Peltecu

PROMOČšIA 2017