Prima pagina Contact
PALATUL PATRIARHAL - SF. NICOLAE IN MIJLOCUL COPIILOR
1 Dec 2011 13:16

Duminica, 4.12.2012 elevi ai scolii noastre vor reprezenta Sectorul 4 cu un moment artistic pe scena Palatului Patriarhal in cadrul celei de a treia editii a serbarii - Sfântul Nicolae in mijlocul copiilor, organizat de Arhiepiscopia Bucurestiului.

La spectacol va fi prezent si Preafericitul Parinte Patriarh Daniel Ciobotea. 

Pregatirea elevilor participanti a fost realizata de dna. Maria Robu - prof. invatamant primar  si dna. Diana Stan - prof. religie.   

Spectacolul va fi transmis in direct  pe postul TV Trinitas, incepând cu ora 16.00. 

                         Director, Prof. Nicoleta Peltecu 

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017