OLIMPIADA DE BIOLOGIE - ETAPA PE SECTOR
8 Feb 2012 21:26

Duminica, 12.02.2012, in Scoala 97 s-a desfasurat  Olimpiada de Biologie - etapa pe sector.

Descarcati de aici pentru rezultate

Descarcati de aici pentru subiecte si bareme

In urma evaluarii lucrarilor premiile vor fi acordate astfel:

• Premiul I : 100-90 puncte
  • Premiul al II-lea : 89-80 puncte
  • Premiul al III-lea: 79-70 puncte
  • Mentiune : 69-60 puncte

Sunt declarati calificati pentru faza pe municipiu elevii care au obtinut cel putin 70 puncte (7,00)  la proba scrisa, la faza pe sector.

Contestatiile se primesc la secretariatul Scolii cu cls. I-VIII nr 97, luni 13.02.2012, intre orele 9.00-15.00.

Elevii pot contesta doar punctajul initial la propria lucrare.

Inainte de depunerea contestatiei elevul poate cere vizualizarea lucrarii in prezenta unui membru al comisiei.

PROMOČšIA 2017