Prima pagina Contact
MARTI - 26.03.2013 - cursurile se suspenda in unitatile de invatamant preunivesitar din capitala
25 Mar 2013 16:10

 Conform Comunicatului de presa al Inspectoratului Școlar al Municipiului București din data de 25.03.2013 

  • MARTI - 26.03.2013 - cursurile se suspenda in unitatile de invatamant preunivesitar din capitala avand in vedere avertizarile si atentionarile meteorologice de COD GALBEN si COD PORTOCALIU caracterizate prin ninsori abundente, zapada puternic viscolita si troienita, temperaturi scazute, precum si recomandarile Institutiei Prefectului Municipiului Bucuresti.
  • Cursurile se vor relua, in program normal, miercuri, 27.03.2013, iar continuturile corespunzatoare zilei de marti, 26.03.2013, se vor recupera, prin replanificare, pana la sfarsitul anului scolar. 
Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Ori să se revizuiască, primesc! dar să nu se schimbe nimica; ori să nu se revizuiască, primesc! dar atunci să se schimbe pe ici pe colo, şi anume în punctele esenţiale.

Farfuridi, din