Prima pagina Contact
EVALUAREA SCOLII 97 DE CATRE AGENTIA ROMANA DE ASIGURARE A CALITATII IN INVATAMANTUL PREUNIVERSITAR -ARACIP
27 Oct 2018 09:32

In perioada 25-26 octombrie 2018 Scoala Gimnaziala nr. 97 a fost evaluata de catre ARACIP, institutie subordonata Ministerului Educatiei Nationale, care realizeaza evaluarea externa a calitatii educatiei oferite de institutiile de invatamant preuniversitar si de alte organizatii furnizoare de educatie, precum si autorizarea, acreditarea si evaluarea periodica a institutiilor de invatamant preuniversitar.

In urma acestei evaluari Scoala Gimnaziala nr.97 a obtinut calificativul FOARTE BINE!

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017