Prima pagina Contact
ELEVII SCOLII 97 SARBATORESC ZIUA NATIONALA A ROMANIEI
30 Nov 2020 18:32

Elevii Scolii Gimnaziale nr. 97 sarbatoresc ZIUA NATIONALA A ROMANIEI !

Vizionati AICI progarmul pregatit de elevi ai scolii noastre, sub indrumarea doamnelor profesoare Camelia Ciobotenco, Sorana Manailescu, Mirela Chirila si Raluca Prassa. 

Felicitari elevilor si cadrelor didactice !

LA MULTI ANI, ROMANIA !

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017