CONCURSUL INTERJUDETEAN JOSE MARTI
7 Feb 2012 12:55

Sambata, 4.02.2012, a avut loc Concursul Interjudetean de Matematica Jose Marti, organizat de Scoala nr. 56, Bucuresti.

Concursul s-a adresat elevilor din clasele IV-VIII.

Dupa afisarea rezultatelor, elevii scolii noastre au obtinut si de aceasta data rezultate deosebite, fapt ce a plasat Scoala cu cls. I-VIII nr. 97 pe locul al III-lea in clasamentul scolilor participante (din Bucuresti si din alte judetae din tara).

Felicitari elevilor si cadrelor didactice care s-au preocupat indeaproape de pregatirea lor !

Pentru detalii legate de rezultatele elevilor pe clase, puteti accesa: www.e-mate.ro

Ori să se revizuiască, primesc! dar să nu se schimbe nimica; ori să nu se revizuiască, primesc! dar atunci să se schimbe pe ici pe colo, şi anume în punctele esenţiale.

Farfuridi, din