Prima pagina Contact
CONCURSUL EUROJUNIOR
17 Nov 2011 22:59

În ziua de 17.11.2011 elevi ai Scolii 97 au participat la Concursul Eurojunior - concurs extrascolar de cultura generala.

An de an elevii scolii noastre manifesta un interes sporit pentru acest concurs intrucat chestionarele cuprind subiecte ce vizeaza notiuni din majoritatea materiilor studiate in anul scolar in curs.  

Ca urmare la editia din 17.11.2011 au participat  peste 180 elevi ai scolii noastre. 

 

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017