CAILE DE ACCES IN SCOALA GIMNAZIALA NR. 97
17 Sep 2013 22:20

In anul scolar 2013-2014 accesul elevilor in scoala si iesirea acestora de la cursuri se va face astfel:

Clasa pregatitoare : intrarea B1 (corpul B, cu sala de sport) – dinspre Str. Albinelor

Clasele I – IV : intrarea B2 – (corpul B) – dinspre Str. Albinelor, prin curtea interioara a scolii, pe langa terenul de sport

intrareaC1 – dinspre Aleea Borcea

Parintii/bunicii sunt rugati sa astepte elevii la iesirea de la cursuri in dreptul intrarii folosite de catre copii

Clasele V-VIII : intrarea A1, din Str. Viorele

Pe tot parcursul anului scolar accesul in scoala pentru parinti, bunici, vizitatori se face pe la intrarea principala a scolii – A1, din Str. Viorele.

Va invitam sa vizualizati AICI caile de acces in Scoala Gimnaziala nr. 97.

PROMOȚIA 2017