Prima pagina Contact
BURSE SEMESTRUL II AN SCOLAR 2020-2021
15 Feb 2021 07:51

 In vederea depunerii cererilor pentru burse elevi va invitam sa consultati urmatoarele documente:

1. Precizari burse Semestrul al II lea 2020-2021 AICI .

2. Cerere bursa studiu gimnazial AICI .

3. Cerere bursa ajutor social primar / gimnazial AICI .

4. Cerere bursa ocazionala venit mic primar / gimnazial AICI.

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017