Prima pagina Contact
ADANCA DURERE LA TRECEREA IN VESNICIE A DRAGEI NOASTRE COLEGE - Dna. secretar sef, MANUELA SINCU
14 Sep 2016 15:29

Cu adanca durere cadrele didactice, personalul didactic auxiliar si nedidactic din Scoala Gimnaziala nr. 97 deplange trecerea in nefiinta astazi, 14 septembrie 2016, a dragei lor colege - dna. secretar sef MANUELA SINCU.

Te vom pastra mereu in suflet, draga noastra Manu !

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOČšIA 2017