ACCESUL IN SCOALA GIMNAZIALA NR.97
11 Sep 2015 10:55

In anul scolar 2015 - 2016 accesul elevilor in scoala si iesirea acestora de la cursuri se va face astfel :

• Clasa pregatitoare :  intrarea B1  ( corpul B , cu sala de sport ) - dinspre Str. Albinelor

• Clasele I - IV :         intrarea B2  ( corpul B) - dispre Str. Albinelor , prin curtea interioara a solii , pe langa terenul de sport

intrarea  C1  (corpul C) - dinspre Aleea Borcea

Parintii / bunicii sunt rugati sa astepte elevii la iesirea de la cursuri in dreptul intrarii folosite de catre copii si apoi sa paraseasca curtea scolii pentru a permite desfasurarea celorlalte activitati ale scolii.

• Clasele  V- VIII : intrarea A1 , din Str. Viorele

Pe parcusul anului scolar accesul in scoala pentru parinti, bunici, vizitatori se va face pe la intrarea principala a scolii - A1 , din Str. Viorele.

Va invitam sa vizualizati AICI caile de acces in Scoala Gimnaziala nr.97.

A citi fără să gândeşti e ca şi cum ai mânca fără să digeri.

Edmund Burke