ACCESUL ELEVILOR IN INCINTA SCOLII
27 Sep 2011 23:28

Incepand din data de 27.09.2011 accesul elevilor in incinta scolii se va face prin str. Viorele.

Aceasta masura a fost luat pentru a permite accsesul elevilor in scoala in deplina siguranta pana la amenajarea, pe str. Abinelor, a unei treceri pietonale, a semnalizarii corespunzatoare pentru o unitate de invatamant si a trotuarului aferent scolii.

Pentru rezolvarea urgenta a acestei situaţii au fost sesizate Administratia Scolilor, Liceelor si Gradinitelor- sector 4, Primaria - sector 4 si Brigada Politiei Rutiere-Bucuresti

PROMOȚIA 2017