Prima pagina Contact
ACCESUL ELEVILOR IN INCINTA SCOLII
27 Sep 2011 23:28

 Incepand din data de 27.09.2011 accesul elevilor in incinta scolii se va face prin str. Viorele. 

Aceasta masura a fost luat pentru a permite accsesul elevilor in scoala in deplina siguranta pana la amenajarea, pe str. Abinelor, a unei treceri pietonale, a semnalizarii corespunzatoare pentru o unitate de invatamant si a trotuarului aferent scolii.

Pentru rezolvarea urgenta a acestei situaţii au fost sesizate Administratia Scolilor, Liceelor si Gradinitelor- sector 4, Primaria - sector 4 si Brigada Politiei Rutiere-Bucuresti

Asculta imnul scolii!
Versuri:
Link-uri utile

Poate nu acum imediat, dar peste cativa ani, cand vom fi ajuns oameni mari, fericiti si impliniti cu tot ceea ce vom face, ne vom uita cu drag inapoi la cei care ne-au ajutat sa ajungem cei ce vom fi. Si atunci vom zambi melancolic si vom spune cu recunostinta, inca odata, ca si acum: VA MULTUMIM ! Pentru ca ati fost si ne-ati ajutat SA DEVENIM ”

PROMOȚIA 2017